D’S Damat koleksiyonları %100 yerli yüksek kalitede kumaşlar ile Türkiye’de üretiliyor.

Sokak Modası Jogger

Yazan
S

okak modası kendine has ürünleri ile şehrin giyim tarzına yön veriyor. Sokak modasının yükselen yıldızı jogger pantolonları sizler için mercek altına aldığımız bu yazımızda jogger pantolonların çok yönlü kullanımından bahsedeceğiz.

Erkekler için sokak stilinde son yıllarda rahat pantolonlar moda. Bu rahat pantolonların başında da jogger’lar geliyor. Üst kısmı daha geniş ve çoğunlukla lastikli bele sahip olan Jogger pantolonlar, ayak bileğine doğru daralan yapısıyla dikkat çekiyor. Lastikli paça stili ile öne çıkan modeller işte tam da bu özelliği ile sokak modasının yıldızı haline geliyor. Spor ve cool görünüm, rahat hareket etme imkanı ve aktif bir stil jogger pantolonlarda sizleri bekliyor. Siz de jogger pantolonları gardırobunuza eklemek istiyorsanız, jogger kombinlerimizi inceleyerek kararınızı netleştirebilirsiniz!

Jogger Nasıl Kombinlenir?

Gündelik kombinler için en rahat parça olan jogger pantolonları sayısız şekilde kombinleyebilirsiniz. Zahmetsiz bir şıklık için gömlek modelleri ile, günlük kullanımda tişört ve sweatlerle hatta biraz daha çarpıcı bir görünüm için blazer ceketlerle birlikte kullanabilirsiniz.

Jogger Kombinleri: Tişört+Jogger Pantolon ve Gömlek+Jogger Pantolon

Rahat bir stil söz konusu ise tişört ve jogger ikilisinden iyisi olamaz. Özellikle sokak stili için cool bir görünüm arıyorsanız bu kombini kolaylıkla yapabilirsiniz. Hafta sonu görünümleri, arkadaş buluşmaları ve hemen giy-çık durumlarında mutlaka elinizin altında rahat bir jogger pantolon ve tamamlayıcı tişört modelini bulundurmanızı öneriyoruz. Spor şık kombinler sokak modasında gündüzden geceye uzanan bir konfor sunuyor. Şehirli modern erkeğin vazgeçilmez sokak kombini olan gömlek ve jogger ikilisini de ister ofise giderken ister akşam dışarı çıkarken tercih edebilirsiniz. Bu kombini biraz casual biraz rahat bir tavır arayanlara tavsiye ediyoruz. Rahatlığın keyfini sürerken görünümden de ödün vermediğiniz bu stili çok seveceksiniz.

Sweatshirt+Jogger Pantolon ve Blazer Ceket+Jogger Pantolon

Gündelik bir başka alternatif olan sweatshirt ve jogger uyumu sonbahar ve bahar aylarının favori kombini oluyor. Hem rahat hem de serin havalarda hafif bir stil olan bu kombini gerçek bir sokak tarzı olarak benimseyebilirsiniz.

Jogger ile blazer ceket olur mu demeyin! Koyu renk tonlarında yapacağınız seçimlerle oldukça şık bir siluet elde edebilirsiniz. Blazer ceket ve jogger pantolon uyumunu yakalayacağınız seçimlerle hem rahat hem de dikkat çeken bir stil mümkün. Stilinizi öne çıkaracak bu ikiliyi özel davetler ve akşam yemekleri için değerlendirebilirsiniz.