D’S Damat koleksiyonları %100 yerli yüksek kalitede kumaşlar ile Türkiye’de üretiliyor.

Y

eni rotalar yeni stiller…Yazın yolda olmak, yeni rotalar keşfetmek aktif bir stili de beraberinde getiriyor. Yaz planlarınız için en iyi kombinler, bavul hazırlığı yapacaklar için en fonksiyonel ürünler D’S damat kategorilerinde sizlerle buluşuyor. Yazın en popüler 5 mekanını ve kombin önerilerimizi yazdık. Hem şıklığı hem rahatlığı bir arada bulabileceğiniz 5 stil önerisi ile karşınızdayız.

İlk mekanımız düğünler… Yaz düğünleri yazın olmazsa olmaz aktivitelerinden diyebiliriz. Davetler ve düğünlere giyilecek en iyi kombin ise yazlık takım elbiseler. Yaz düğünleri için sıcaklarda hafif modellere ve sürekli halinde olacağımız için de kırışmayan ürünlere yönelmek gerekiyor. Travel takım elbiseler ile ülkenin dört bir yanındaki düğünlere gitmeye hazır olabilirsiniz. Ayrıca bu takımları kolay ütü avantajı sunan easy care gömlekler ile tamamlayabilirsiniz.

TATİL BELDESİ ve OFİS KOMBİNLERİ

Yaz demek tabii ki tatil de demek. Sahil ve plaj görünümleri için en rahat kombinler şort ve tişörtler ile yapılıyor. Bermuda şortlar, deniz şortları, basic ve polo tişörtler tatil hazırlığı yapan beylerin imdadına koşuyor. En sevilen tatil beldeleri için yaz alışverişinizi D’S damat’ın konforu şıklıkla buluşturan yeni sezon ürünlerinden yapabilirsiniz. Tatilin kokusunu daha gitmeden içinize çekmek ve yolda size eşlik etmesi için de Çeşme limon veya Bodrum mandalina kolonyalarımızı da alışverişlerinize ekleyebilirsiniz. Yazın ofis stilleri rahatlıyor. Ofise giderken hem rahat hem de iyi görünmek isteyenler için önerimiz keten gömlekler ve pantolonlar oluyor. Pike dokulu polo tişört modelleri de casual stilden vazgeçmeyenlere geniş renk seçeneği ile capcanlı bir yaz sunuyor.

AÇIK HAVA ETKİNLİKLERİ & SOKAK MODASI KOMBİNLERİ

Isınan havalar ile kıpır kıpır etkinlikler açık havada gündüz ve akşamları daha keyifli kılıyor. Açık hava stili için de önerimiz rahat ve şık gömleklerle iyi bir stil birlikteliği oluşturan denim pantolonlar oluyor.

Sokak modasının renklendiği yaz aylarında aktif stilin ön plana çıktığını görüyoruz. Sürekli hareket halinde olduğumuz bu stil için oversize tasarımlı tişörtler, desenli gömlek modelleri, jogger pantolonlar ve rahat örme şortları tercih edebilirsiniz. Stilinizi rahat sneaker modelleriyle de tamamlayarak konforu baştan ayağı hissedebilirsiniz.