D’S Damat koleksiyonları %100 yerli yüksek kalitede kumaşlar ile Türkiye’de üretiliyor.

Soğuk Havalar İçim En İyi 3 Mont Stili

Yazan
G

elecek soğuk günlere ne kadar hazırsınız? Mont mu kaban mı? Stilinizin öne çıkan tamamlayıcısı hangisi olmalı? Hem sıcak tutacak hem de şık görüneceğiniz bir mont modeli var mı? Bu sorular daha fazla uzamadan isterseniz kışlık mont alışverişi öncesi kafanızdaki soru işaretlerini birlikte giderelim.

Kışın soğuk havalar ile beraber kombinleri tamamlayan mont ve kabanlar, sıcak tutma işlevinin yanı sıra sizin nasıl göründüğünüzü de belirliyor. Tüm kombini içine alan montlar kışın tüm kıyafetlerini de geri planda bırakıyor. Bu yüzden mont seçerken birçok şeyi hesaba katıp doğru modeli seçmek oldukça önem taşıyor. En sevilen mont stillerini incelediğimiz bu yazımızla siz de size en uygun olan mont modelini kolayca seçebilirsiniz! O halde sizin için seçtiğimiz 3 mont modelini gelin hemen incelemeye başlayalım.

1.Hem Sıcak Bir Katman Hem Şık Bir Stil: Kaban

Ofis kombinlerinizi tamamlayacak klasik bir model arıyorsanız oversize kabanlardan daha iyi bir seçenek yok diyebiliriz. Oversize rahatlığını neredeyse tüm kombinlerinizin üzerine rahatlıkla giyebilirsiniz, takım elbiseleriniz de dahil! Düğmeli tasarımları, dikkat çeken şık yaka modeli ile D’S damat kabanlarımız casual ve klasik tüm giyim tarzları ile uyumludur. Siyah kaşe bir kaban modeli ile tüm kışı rahatlıkla geçirebilir, tarzınızı korurken sıcak kalmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

2. Yağmurlu Havaların Arananı: Şişme Montlar

Sportif stillerin tamamlayıcısı şişme montlar bu sezonun favori renkleri ile sizlerle. Rahat kombinleri seviyorsanız ve coğrafi bakımdan sıklıkla yağış alan bir yerde yaşıyorsanız su itici özellikli şişme montlar sizin için ideal olacaktır. Cool bir görünüm sunan şişme montlar, puf puf tasarımı ile hem aradığınız sıcaklığı hem rüzgar ve yağmur için koruyuculuk sağlar. Puffer montlar kapitone tasarımları ile de oldukça iyi bir görünüm sunar. Hafta sonu sportif tüm stilleri tamamlayan bu montları hafta içi ofis tarzında da dilerseniz kullanabilirsiniz.

3.Soğuk Günlerde Zahmetsiz Stiller: Palto

Kışlık paltolar kabanlara kıyasla boy olarak biraz daha uzun olan modellere sahiptir. Uzun stili ile kombinlere ayrı bir şıklık ve hava katan paltolar, daha çok uzun boylu erkeklerin tercih ettiği bir modeldir de diyebiliriz. Paltolar ile yapabileceğiniz çok fazla alternatif kombin de bulunmaktadır. Klasik, casual, spor birçok tarza yakışan paltonuzu şal vb. aksesuarlarla tamamlayarak kışın da her daim şık görünebilirsiniz.

BONUS Yelek Mont: Geçiş mevsimleri için de mont seçiminde hafif ama çok kalın olmayan bir model arıyorsanız; rahat hareket imkanı ve iyi bir görünüm sunan yelek montlarımızı tercih edebilirsiniz.