D’S Damat koleksiyonları %100 yerli yüksek kalitede kumaşlar ile Türkiye’de üretiliyor.

Kış Stilinizi Yükseltecek Trikolar

Yazan
Y

umuşak, sıcak, zahmetsiz ve konforlu… Triko kazakları kısaca anlatmak istesek ilk söyleyeceklerimiz bunlar olabilir. Kış aylarında dolapların demirbaşı, triko ve kazaklar oluyor. Soğuk havalarda adeta üniformaya dönen trikolarla günlük stilinizi yükseltmenin tüyoları ise D’S damat’tan geçiyor.

Triko ve kazak denilince gözünüzde hep belirli modeller canlanıyor ve hepsi birbirine benziyor algısı oluşuyorsa burada yanlış giden bir şeylerin olduğunu belirtmek isteriz. Model bakımından oldukça zengin bir çeşitliliğe sahip olan triko ve kazaklar ile yeniden kaynaşmaya hazırsanız başlıyoruz! Hem iyi bir stil hem de sıcak kalma ihtiyacınızı karşılayacak triko modellerine daha yakından bakmak ve kombinlerinizi en iyi şekilde planlamak istiyorsanız şimdi bize dikkatle kulak verin!

1.Basic Stillerin Bir Numarası: Bisiklet Yaka Trikolar

Öncelikle trikolarla dikkat çeken kombinler yapmak için doğru zamanda doğru ürünü seçmeye (mevsime uygun seçimler yapmak) ve trikoyu adeta bir puzzle gibi kombininize en uyumlu ürünlerle kullanmaya özen göstermelisiniz. Hem günlük hem casual stile hitap eden bisiklet yaka kazaklar çok soğuk olmayan havalar için tercih edeceğiniz bir triko modelidir. Farklı kalıp, kumaş ve renklerde karşımıza çıkan bisiklet yaka triko modellerini, chino pantolonlarla, kotlarla, ister tek başına isterseniz de gömlek üstü stillerde kullanabilirsiniz. Blazer ceket içerisinde de bu modeli rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Günlük kullanımda ve hafta sonu stillerinde oldukça kullanışlı ve pratik olan bisiklet yaka trikolarımızı zengin renk ve desen seçeneği ile ilgili kategorimizden daha detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

2. Daha Sıcak Daha Şık: Balıkçı Yaka Trikolar

Soğuk havaların olmazsa olmazı ve zahmetsiz şık stillerin kış aylarındaki medâr-ı iftiharı boğazlı kazaklar oluyor. Boğazı saran tasarımı ile soğuk günlerde ilk tercih ettiğimiz triko modeli olan balıkçı yaka trikolar çok yönlü olmalarıyla da birden fazla kombini domine ediyor. Tam balıkçı ve yarım balıkçı olmak üzere iki farklı modeli olan bu kazakları, kışın takım elbiselerin içerisinde, oduncu gömlekler ile birlikte dilerseniz de tek başına kullanarak tek ürünle 3 farklı stil elde edebilirsiniz.

3. Modern, Şık ve Özgün Bir Tarz Arayanlara: Polo Yaka Triko

Ofis stilinde şık kombinler için en ideal parça polo yaka trikolar diyebiliriz. Sevilen polo stilini kışın da tarzınıza yansıtan polo yaka trikolar kışın özgün bir tarz yakalamak istediğinizde hemen imdadınıza koşuyor. Tek başına kumaş pantolonlarla ve chinolarla, koyu renk kotlarla ve takım elbise ceketleri içerisine giyebileceğiniz bu modeller tarzınızın minimalist temelini oluşturuyor. Mükemmel ofis kombinleri için tercih edeceğiniz polo trikoları casual tüm stillerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

BONUS: Soğuk havalara uygun en sıcak triko modellerini kış stilinizi yükseltecek tasarımları ile D’S damat’ta bulabilirsiniz!