D’S Damat koleksiyonları %100 yerli yüksek kalitede kumaşlar ile Türkiye’de üretiliyor.

Tüm Özel Gün Kombinlerinde O Var: Gömlek!

Yazan
İ

ster iş için giyinin ister düğün ve davetler için isterseniz de gündelik stilinizde zahmetsiz şıklığı yakalamak için; sizi tüm bu durumlarda iyi gösterecek tek bir giysiye ihtiyacınız olacak. O da iyi bir gömlek!

Gömlekli stillerde her daim şık görüneceğiniz kaliteli seçimler yaparak kombinlerinizi daha mükemmel kılabilirsiniz. Ofiste, davetlerde ve günlük stillerde kullanabileceğiniz en iyi gömlek modellerini sizler için seçtik!

Ofis Şıklığının Olmazsa Olmazı: Çizgili Gömlek Modelleri

Ofis kombinlerinde pazartesiden cumaya farklı varyasyonları ile karşımıza en çok çıkan parça gömlekler oluyor. Beyazdan maviye, lacivertten siyaha, pembe tonlarından yeşile birçok farklı renk kombinlerinizi süslerken farkı yaratan parça çizgili gömlek modelleri oluyor. Haftanın her günü gömlek giyerek birbirinden farklı kombinler elde etmek istiyorsanız düz gömlek modellerinin yanına çizgili ve desenli gömlek çeşitlerini de ekleyerek stilinize zarif bir görünüm katabilirsiniz.

Takım Elbise Kombinlerinin 1 Numaralı Tamamlayıcısı: Nano Care Gömlek

Takımları üzerinize çektiğiniz tüm kombinlerde gözler ilk olarak gömlek seçiminize kayıyor. Gömleğin duruşu, takım elbise ile uyumluluğu ilk bakışta fark edilen detaylardan oluyor. Gömleğinizin ütüsü, leke tutmaması gibi özellikler özel günlerde biraz daha öne çıkıyor. Bu amaçla tasarlanan nano care gömlek modelleri leke ve su tutmayan yapısı ile son yıllarda takım elbise kombinlerinin bir numaralı tamamlayıcılarından oluyor. Güne şık ve sorunsuz devam etmenizi sağlayan Nano care gömlekler, özel günlerinizde hiçbir olumsuzluk yaşamamanızı garantiliyor. Sıklıkla takım elbise giyiyor ve hala nano care gömlek kullanmıyorsanız farkı deneyimlemek için hemen ürünlerimizi inceleyin!

Spor ve Rahat Stillerde Zahmetsiz Şıklığın Formülü: Oduncu ve Denim Gömlekler

Günlük kombinlerde de sıkça karşımıza çıkan gömlekler, çabasız şıklığın en başarılı tamamlayıcılarından diyebiliriz. Sokak stilinde ekose desenleri ile tarzınıza sıcaklık katan oduncu gömlekler, jeanler ile cool bir hava yaratan denim gömlekler rahat kombinler yapmak istediğinizde imdadınıza yetişiyor. Resmi tavrından sıyrılan bu modeller sportif stilleri ile size konfor sunarken aynı zamanda abartıdan uzak bir şıklık sağlıyor.